New Super Mario Bros. U Deluxe Recenzja
NewsRecenzja
NewsArtykuł

New Super Mario Bros. U Deluxe na wprowadzającym zwiastunie

Końcówka roku 2018 była naprawdę gorąca dla wszystkich fanów Nintendo…

20 grudnia 2018

Końcówka roku 2018 była naprawdę gorąca dla wszystkich fanów Nintendo Switch, otrzymaliśmy m.in. Super Smash Bros. Ultimate czy Pokemon Let’s Go. Nintendo nie zwalnia tępa, w przyszłym roku mają zostać wydane naprawdę wielkie produkcje, a pierwsze w kolejce jest New Super Mario Bros. U Deluxe.

 

Odświeżona wersja gry, która miała pierwotnie została wydana na konsoli Wii U będzie miała swoja premierę już za niecały miesiąc. Wii U posiada w swojej kolekcji jeszcze kilka perełek, które z uwagi na słabą sprzedaż sprzętu nie mogły trafić do oczekiwanej liczby odbiorców, dlatego Nintendo systematycznie je przenosi i dopieszcza, a kolejne jest własnie New Super Mario Bros. U Deluxe.

 

Przygotowując się do tego wydania, japoński kanał YouTube Nintendo opublikował wprowadzający zwiastun, który trwa prawie pięć minut. Video jest języku japońskim, ale nie przeszkadza to by sprawdzić jak New Super Mario Bros. U Deluxe wygląda w akcji. Nowa wersja gry ma ponad 164 poziomów i zawiera dodatkowe grywalne postacie, w tym Nabbit, Toadette i Peachette.

 

A czy wiedzieliście ze nadchodzący Mario zawiera również cala zawartości z New Super Luigi U ? Tak, ten zestaw to połączenie Super Mario Bros. U i New Super Luigi U! Premiera New Super Mario Bros. U Deluxe odbędzie się już 11 stycznia, także szykujcie swoje portfele. Pre order można złożyć pod tym linkiem w sklepie ULTIMA. Cena? Tylko 219 złotych!

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *