The Outer Worlds Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Niedawno opóźnione The Outer Worlds zawita 5 czerwca na Nintendo Switch

Wydawca Private Division ogłosił, że The Outer Worlds zostanie wydany…

31 marca 2020

Wydawca Private Division ogłosił, że The Outer Worlds zostanie wydany na konsolę Nintendo Switch 5 czerwca. Początkowo pierwszoosobowa gra RPG od Obsidian Entertainment miała zostać wydana 5 marca, ale termin został przesunięty po tym jak chińskie studio Virtuos Games odpowiedzialne za Switchowy port, zamknął swoje studio po wybuchu koronawirusa.

 

The Outer Worlds zostanie wydany w formi fizycznej, jak i w edycji dostępnej do zakupu i pobrania z Nintendo eShop. Roboczo, fizyczna wersja gry miała zostać wydania jako cyfrowy kod dodany do  pudełka czekający na aktywację w eShopie, a nie jak ma to standardowo miejsce – kartridżem. Wydawca jednak zmienił w międzyczasie zdanie, a wersja detaliczna The Outer Worlds pojawi się na kartridżach i będzie towarzyszyć jej łatka do pobrania o wielkości do 6 GB nazwana „Day One Patch”. Tak rozbudowany patch odpowiednio zoptymalizuje rozgrywkę, doda tekstury o wysokiej rozdzielczości oraz wprowadzi szereg innych poprawek, czytamy w notce prasowej od wydawcy. Upewnij się jednak, że będziesz posiadać wystarczająco dużo miejsca w pamięci systemu, bądz na karcie microSD przed zakupem gry.

 

Cena gry The Outer Worlds na Nintendo Switch została ustalona na 60 EUR, czyli po przeliczeniu około 240 PLN.

 

PS. Wróbelki ćwierkają, że The Outer Worlds w edycji na Nintendo Switch otrzyma kinową polską lokalizacje, jak to miało miejsce w przypadku wcześniejszych platform!

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *