NewsRecenzja
NewsArtykuł

Niekończąca się opowieść. Digimon Survive ponownie opóźnione!

Czy Digimon Survive kiedykolwiek ujrzy światło dzienne? Dobre pytanie. Ten…

28 lipca 2021

Czy Digimon Survive kiedykolwiek ujrzy światło dzienne? Dobre pytanie. Ten turowy RPG został ogłoszony w 2018 roku i miał zostać wydany w 2019 roku. Twórcy postanowili przesunąć premierę na 2020 rok, jednak i ten termin nie doszedł do skutku. Następnie gra zaliczyła kolejne przesunięcie do pewnego momentu w 2021 roku. Teraz otrzymujemy informacje o kolejnym przesunięciu wydania Digimon Survive, tym razem na 2022 rok… 

 

 

Informacje o ostatnim opóźnieniu Digimon Survive pochodzą z najnowszego raportu finansowego Toei Animation — współwłaściciela Digimon IP i studia odpowiedzialnego za wszystkie seriale i filmy anime. Oczekiwana gra z Digimon’ami w roli głównej jest teraz wymieniona jako tytuł, który ma ukazać się w Q3 2022 r. co oznacza, że ​​na pewno nie zobaczymy tej gry w tym roku.

 

Bandai Namco nie ogłosiło jeszcze kolejnego opóźnienia ciągle przesuwanej gry, jednak powinno zostać wkrótce oficjalnie ogłoszone. Możliwe, że nowe informacje dotyczące Digimon Survive zostaną zaprezentowane przez wydawcę podczas targów Tokyo Game Show 2021, które odbędą się we wrześniu.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *