Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo Direct Partner Showcase odbędzie się już w środę!

Nintendo ogłosiło, że w tym tygodniu odbędzie się Nintendo Direct…

19 lutego 2024

Nintendo ogłosiło, że w tym tygodniu odbędzie się Nintendo Direct Partner Showcase, w trakcie którego fani gier na konsolę Nintendo Switch będą mieli okazję zobaczyć aktualne informacje i zwiastuny nadchodzących produkcji od wydawców third-party. Na Partner Showcase zostaną zaprezentowane gry, które wydawcy planują wydać w pierwszej połowie 2024 roku.

 

 

Partner Showcase będzie trwał około 25 minut i będzie dostępny na kanale YouTube firmy już 21 lutego o godzinie 15:00. Fani gier na Nintendo Switch z pewnością nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, co wydawcy zdradzą na Partner Showcase. Jest to doskonała okazja dla firm third-party, aby promować swoje nadchodzące tytuły na konsolę Switch.

Wiele osób oczekiwało na tradycyjną, pełnoprawną odsłonę Nintendo Direct, która zazwyczaj odbywa się w lutym każdego roku. Ta prezentacja jest znana z dużych zapowiedzi, trailerów i ważnych informacji na temat przyszłych tytułów wydawanych przez Nintendo. Jednak w tym przypadku firma zdecydowała się na Partner Showcase, co może być rozczarowaniem dla niektórych fanów, którzy spodziewali się więcej. Trudno będzie  pomieścić kolejną pełnoprawną prezentację jeszcze w tym samym miesiącu, więc Nintendo postanowiło skupić się na Partner Showcase, aby dać szansę wydawcom third-party zaprezentować swoje gry dla Switcha. Niesprecyzowane jest kiedy Nintendo zdecyduje się na „swój” pokaz.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *