NINTENDO DIRECT 2023 LUTY
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo Direct zapowiedziane na jutro! To 40-minutowa transmisja nadchodzących gier na Nintendo Switch

Po wielu dniach plotek i spekulacji Nintendo potwierdziło, że pierwszy…

7 lutego 2023

Po wielu dniach plotek i spekulacji Nintendo potwierdziło, że pierwszy w 2023 roku Nintendo Direct zostanie wyemitowany już jutro o godzinie 23:00.

 

 

Nintendo w krótkim komunikacie ogłosiło, że środowa prezentacja Nintendo Direct potrwa około 40 minut i skupi się na nadchodzących grach, które pojawią się na Nintendo Switch w pierwszej połowie 2023 roku.

 

Firma naturalnie milczy, jeśli chodzi o produkcje, jakie zostaną jutro zaprezentowane. Pewnym jest jednak, że swoje 5 minut na tym wydarzeniu będzie miało The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Liczymy na długi gameplay, ogłoszenie edycji kolekcjonerskiej, nowe amiibo oraz limitowany Pro Controller lub Joy-Cony.

Kolejnym tytułem, którego zapewne nie zabraknie jutrzejszego dnia jest przekładane Advanced Wars 1+2: Re-Boot Camp. Oficjalna strona gry została ostatnio zaktualizowana, Walmart otrzymał plakaty promujące tę grę, więc już jutro po 23:00 powinniśmy wreszcie dostać ponowną oficjalną datę premiery, która powinna odbyć się dosyć szybko.

 

Całą resztę planów Nintendo na pierwszą połowę roku poznamy już w środę. Start prezentacji godzina 23:00!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *