Nintendo SanDisk SD Card 1TB Zelda
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo i SanDisk ponownie łączą siły: Pokazano oficjalna kartę SD o pojemności 1TB z motywem Zelda

Nintendo, połączyło ponownie siły z firmą SanDisk, aby w maju…

25 kwietnia 2023

Nintendo, połączyło ponownie siły z firmą SanDisk, aby w maju wprowadzić na rynek ekskluzywną kartę pamięci o pojemności 1TB z motywem Zelda. Ta współpraca nie jest dziełem przypadku, ponieważ wyczekiwana gra Zelda: Tears of the Kingdom również ma zostać wydana w maju. Ta nowa karta pamięci to tylko najnowszy dodatek do linii akcesoriów o tematyce Zelda, w tym konsoli, kontrolera ProController i case na licencji Tears of the Kingdom.

 

 

Chociaż karta SD z motywem Zelda o pojemności 1 TB jest niewątpliwie atrakcyjna dla fanów, ma wysoką cenę 159,99 funtów szterlingów. W Polsce i innych regionach standardową kartę SD o pojemności 1 TB można kupić znacznie taniej. Jednak to ekskluzywny projekt kolekcjonerski sprawia, że ta karta pamięci jest wyjątkowa i poszukiwana.

Ale to nie wszystko! Nintendo i SanDisk ogłosiły również wydanie uroczej zielonej karty SD z motywem Yoshi. Niestety ten wspaniały projekt jest dostępny tylko z mniejszą pojemnością. Niemniej jednak nowe karty SD z motywami Yoshi i Zelda z pewnością będą hitem wśród entuzjastów Nintendo Switch, którzy cenią zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Nie przegap szansy na rozszerzenie pamięci masowej, prezentując swoje ulubione postacie!

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *