Nintendo Switch Aktualizacja 10.0.2
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo łata na potęgę. Aktualizacja 10.0.2 dla Nintendo Switch już dostępna

Aktualizacje systemu o numerach 10.0.0 i 10.0.1 zostały wydane odpowiednio…

30 kwietnia 2020

Aktualizacje systemu o numerach 10.0.0 i 10.0.1 zostały wydane odpowiednio dwa i tydzień temu, a Nintendo wydało kolejną aktualizację oprogramowania dla Nintendo Switch, podbijając numer wersji do 10.0.2 i rozwiązując problem z oprogramowaniem powodujący dryfowanie kontrolera Pro Controller.

 

Po niedawnych aktualizacjach systemu 10.0.0 i 10.0.1 wielu użytkowników Nintendo Switch używający Pro Controller zgłosiło problemy, że menu systemowe nie konfigurowało nowego kontrolera Pro. Ponadto niektórzy użytkownicy zgłosili niewielkie dryfowanie joysticka po aktualizacjach z tego miesiąca. Według Nintendo problemy te powinny zostać teraz naprawione. Oczywiście znana informacja o „Ogólne ulepszenia stabilności systemu w celu zwiększenia wygody użytkownika” także została umiejscowiona w opisie aktualizacji.

 

Ogólne ulepszenia stabilności systemu w celu zwiększenia wygody użytkownika, w tym rozwiązanie następujących problemów:
Rozwiązano problem polegający na tym, że konsola Nintendo Switch z menu systemowym w wersji 10.0.0 lub 10.0.1 nie konfiguruje nowego Nintendo Switch Pro Controller, czasami powodując nieprawidłowe sterowanie joystickiem.

 

 

Od czasu wprowadzenia konsoli do wersji 10.0.0 Nintendo co tydzień wydaje niewielkie aktualizacje systemu dla Switcha. Widocznie wypuszczona dwa tygodnie temu większa aktualizacja została udostępniona zbyt pochopnie, dlatego potrzebne były dwie mniejsze aktualizacje by wszystko działało jak należy.

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *