The Stretchers Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo ni stąd, ni zowąd wypościło The Stretchers. Nową grę co-op na Switcha!

Nintendo nieoczekiwanie ogłosiło i wydało dziś nową co-op grę The…

8 listopada 2019

Nintendo nieoczekiwanie ogłosiło i wydało dziś nową co-op grę The Stretchers na Nintendo Switch dla dwóch graczy za pośrednictwem Nintendo eShop. Ta zwariowana gra towarzyska w której musisz jeździć i ratować ludzi otrzymała także premierowy zwiastun:

 

 

Za stworzenie The Stretchers odpowiada Tarsier Studios znane m.in. z przygodowej produkcji Little Nightmares. Jest to tytuł dla jednego do dwóch graczy, a jeśli grasz w trybie współpracy, jesteś ograniczony do korzystania jednego Joy-Cona. Akcja gry rozgrywa się na wyspie Green Horn, która została opanowana przez geniusza, kapitana Blaine. W sprytny sposób zahipnotyzował on wyspiarzy, aby oszaleli, powodując wielką panikę na wyspie! Mieszkańcy w tej sytuacji co chwile potrzebują pomocy medycznej, i twoim obowiązkiem jest niesienie im jak najszybszej pomocy, a wszystko otoczone jest humorystycznym stylem. Jako dwuosobowa drużyna ratownicza o nazwie The Stretchers, odbierz zgłoszenie, wskocz do karetki pogotowia i dotrzyj na miejsce zdarzenie tak szybko, jak to jest  możliwe. Tam, wraz z partnerem, możesz nosić rannych jeden po drugim lub ładować je na noszach, aby zrobić to jeszcze szybciej. Ale lepiej upewnijcie się, że jesteście odpowiednio skoordynowani w swoich ruchach!

 

Wyspa Green Horn skrywa również wiele miejsc do odkrycia tj. miasta, plaże zamkami i innymi obiektami. W miarę postępów w The Stretchers będziesz mógł ulepszyć karetkę pogotowia, aby pływać po wodzie i latać po niebie. Możesz nawet zrobić sobie przerwę od ratowania życia na mniej stresujące czynności i wykorzystać nosze np. do przenoszenia bomby.

 

The Stretchers obsługuje następujące języki: japoński, angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, holenderski i chiński. Tytuł dostępny jest wyłącznie w cyfrowej dystrybucji dostępnej w Nintendo Switch eShop, a koszt tej przyjemności wynosi dokładnie 80,00 złotych.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *