Zelda Tears of the Kingdom Nintendo Switch OLED
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo ogłosiło Switch OLED oraz Pro Controller z motywem Zelda: Tears of the Kingdom

Podczas dzisiejszej prezentacji rozgrywki z The Legend of Zelda: Tears…

28 marca 2023

Podczas dzisiejszej prezentacji rozgrywki z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom poprowadzonej przez Eiji Aonuma pokazano światu nową konsolę Nintendo Switch OLED oraz akcesoria w postaci kontrolera oraz etui na Switcha.

 

 

Już 28 kwietnia, na dwa tygodnie przed premierą gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom do sprzedaży trafi konsola Nintendo Switch OLED z motywem gry. W Stanach Zjednoczonych konsola została wyceniona na 359,99 USD. Przeliczając na złotówki w Polsce model ten będzie kosztował coś między 1600 – 1700 zł.

Konsola z edycji specjalnej jest funkcjonalnie taka sama jak konsola Nintendo Switch OLED, która zadebiutowała w październiku 2021 r. Zelda Switch zawiera biało-złotą stację dokującą ozdobioną Hylian Herb. Same Joy-Cony mają bazowy złoty kolor, przy czym lewy ozdobiony jest zielonym wzorem, a prawy białym, podobnie jak dok. W motyw Tears of the Kingdom przystrojone zostały również plecki tabletu.

Warto zaznaczyć, że gra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nie zostanie dodana do tego zestawu. A tak prezentuje się pudełko konsoli:

 

 

Jednak to nie jedyne nowości jeśli chodzi o sprzęt z motywem nadchodzącej Zelda gry. Nintendo pod koniec dzisiejszego materiału video pokazało także nowy wariant pada Pro Controller i etui na konsolę z motywem TOTK. Kontroler w Stanach kosztuje 74,99 USD, a futerał  24,99 USD. Oczywiście oba te akcesoria trafią do sprzedaży w Polsce. Kontroler oraz etui trafią do sprzedaży tego samego dnia co gra, czyli 12 maja.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *