NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo po raz pierwszy wspomina o następcy Nintendo Switch!

Prezes Nintendo – Shuntaro Furukawy podczas spotkania dotyczącego zasad zarządzania…

16 września 2020

Prezes Nintendo – Shuntaro Furukawy podczas spotkania dotyczącego zasad zarządzania korporacją kilkukrotnie odniósł się do następcy konsoli Nintendo Switch. Nie masz co liczyć na jakiekolwiek konkretne informacje w temacie przyszłej platformy Nintendo, warto jednak przedstawić co dowodzący ma do powiedzenia w temacie „Future Outlook” dla sprzętu Nintendo.

 

Jak wspomniano wcześniej, oferujemy konsumentom możliwość połączenia ich systemów Nintendo Switch z kontem Nintendo. Stworzyliśmy również podstawę do utrzymania naszych relacji z tymi konsumentami w przyszłości. W przyszłości Nintendo nadal planuje rozszerzyć swoją działalność o tworzenie unikalnych, zintegrowanych produktów sprzętowo-programowych. Postępujemy również w rozwoju usług opartych na naszym programie kont Nintendo, które uzupełniają naszą działalność. Tworząc pozytywny cykl z usługami i treściami opartymi na naszym zintegrowanym modelu sprzętowo-programowym i naszym programie Nintendo Account, mamy nadzieję stworzyć pozytywne długoterminowe relacje i zwiększyć liczbę punktów kontaktowych z jeszcze większą liczbą konsumentów.

 

Opublikowany przez Nintendo brief prezentuje ducha kolejnej konsoli od Nintendo nazwanej po prostu „Next gaming system”. Nowy system od Nintendo pojawi się w „20XX”, bez jakichkolwiek konkretów. 2020, 2021, 2035? Zobaczymy.

 

Nintendo w swoim oświadczeniu potwierdza jedynie, że kolejny sprzęt Japończyków nadal korzystać będzie ze sprawdzonej formuły Nintendo Account. I to tyle…

 

To pierwszy raz, gdy Nintendo mówi o potencjalnym następcy Nintendo Switcha. Nie wiadomo, czy jest to zupełnie nowa konsola, czy może znacznie ulepszona wersja Switcha jak to miało miejsce w przypadku Nintendo 3DS lub Wii U.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *