Xenoblade Chronicles 3 Key Art
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo pokazuje nowy materiał z Xenoblade Chronicles 3

Premiera oczekiwanego Xenoblade Chronicles 3 już w lipcu tego roku,…

7 maja 2022

Premiera oczekiwanego Xenoblade Chronicles 3 już w lipcu tego roku, natomiast twórcy co jakiś czas raczą nas nowymi materiałami. Na oficjalnym japońskim koncie twitterowym gry ukazały się nowe fragmenty z rozgrywki oraz przerywniki filmowe, które można obejrzeć poniżej.

 

 

Powyższy filmik może stwarzać pewne problemy w zrozumieniu zawartości, jednakże na pomoc przychodzi Nintendo of America. Na koncie twitterowym pojawił się następujący wpis:

 

Pomiędzy drużyną Noah a Ethel z #XenobladeChronicles3 jest trochę historii. Kiedy wszyscy byli znacznie młodsi, Ethel uratowała ich przed atakiem Agnianów. Od tego czasu Noah i jego przyjaciele podziwiali ją, więc dlaczego teraz ich widzi jako wrogowie?

 

A oto Ethel z nowej części serii:

 

 

W następnym tweecie, który zawiera pokazane wcześniej nagrania zostało wspomniane o możliwości przełączania się pomiędzy postaciami w terenie:

 

Możesz przełączać się między Noah lub innymi w dowolnym momencie, gdy jesteś w ruchu. Przełącz się na swojego ulubionego członka drużyny i poruszaj się po polu!

 

 

Trzeba przyznać, że całość wygląda dosyć zachęcająco. A Wy co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

 


Redaktor

Paweł Sępioł

Wyznawca Eris z utęsknieniem czekający na powrót Wielkich Przedwiecznych. Na nowo odkrył miłość do Nintendo, chociaż od wielu lat romansuje jeszcze z PlayStation. Fan planszówek, horroru w każdej formie oraz zombie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *