nintendo e3 2019
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo przedstawiło swoje plany na tegoroczne E3

Tegoroczna edycja targów E3 odbędzie się w dniach 11-13 czerwca…

9 maja 2019

Tegoroczna edycja targów E3 odbędzie się w dniach 11-13 czerwca w Los Angeles. Jak co roku, Nintendo planuje z przytupem pokazać światu co ma do zaoferowania dla swoich fanów w najbliższym czasie.

 

Najbardziej istotną informacją jest zapowiedz kolejnego Nintendo Direct który zaplanowany jest na 11 czerwca od godziny 18:00 czasu środkowoeuropejskiego. Prezentacje Nintendo Direct jak zawsze przynoszą wiele ciekawych zapowiedzi, także warto wpisać sobie tą datę w wasze kalendarze.

 

Oprócz tego, począwszy od 8 czerwca, Nintendo rozpocznie transmisję na żywo z Mistrzostw Świata Splatoon 2, a następnie turniej Super Smash Bros. Ultimate World Championship 3v3.  Finały tych turniejów mają odbyć się podczas E3 2019.

 

Przez trzy dni odbywania się targów E3 trwać będzie również Nintendo Treehouse, czyli streaming na żywo z członkami i twórcami Nintendo of America Treehouse. Twórcy gier będą na żywo grać i komentować najważniejsze produkcje, które zostały wydane na Nintendo Switch, jak i te gry, które w najbliższym czasie pojawia się na waszej ukochanej konsoli. Całość transmitowana będzie ze specjalnie przygotowanego stoiska Nintendo na targach E3.

 

Na koniec warto wspomnieć o przepustce Warp Pipe Pass. Osoby chcące wziąć odział w E3 2019 mogą skrócić czas oczekiwania w kolejce na wybrane gry Nintendo, rezerwując darmową przepustkę Warp Pipe Pass, która pozwoli im uzyskać priorytetowy dostęp.

 

Tak prezentuje się line-up Nintendo na tegoroczne E3 :

 

E3 Nintendo 2019

 

Transmisja z E3 dostępna będzie pod specjalnie przygotowanym dla tego wydarzenia adresem: e3.nintendo.com

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *