Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo publikuje nową reklamę Mortal Kombat 11 i wciąż nie pokazuje gameplay’u

Dzisiaj pisaliśmy o ogromnym patch’u, który gracze będą musieli ściągnąć…

9 kwietnia 2019

Dzisiaj pisaliśmy o ogromnym patch’u, który gracze będą musieli ściągnąć na dysk lub kartę SD. Wspomnieliśmy wtedy o braku jakiegokolwiek materiału z rozgrywki na Nintendo Switch. News świetnie zgrał się ze zwiastunem, który właśnie opublikowało Nintendo na swoim oficjalnym kanale YouTube. Niestety zwiastun tylko potwierdza nasz obawy. Zobaczcie jak reklamowana jest gra, która ma wyjść za dwa tygodnie:

 

 

 

Zamiast rozgrywki możemy oglądać dwójkę aktorów, którzy się na siebie patrzą. Ten fakt zauważyli fani, którzy wypominają Nintendo oraz Netherrealm Studios, że wciąż nie pokazali żadnego fragmentu z faktycznej walki na Switch’u. Pikanterii dodaje też kwestia zakazu nagrywania rozgrywki na imprezie PAX East.  Dodatkowo w eShopie przy zakładce Mortal Kombat 11 nie znajdują się autentyczne zrzuty z Nintendo Switch, są to zdjęcia, którymi promowano grę podczas jej ogłoszenia. Na koniec można wymienić co najmniej dwie gry, które stosowały podobne sztuczki: V-rally 4 oraz WWE 2k18. Oba te tytuły wyglądają i chodzą bardzo źle na Nintendo Switch.

Co myślicie o tej sprawie? Uważacie, że Netherrealm Studios ma coś do ukrycia? Wstrzymacie się z zakupem aż do ujawnienia wersji na Switch’a? Może jednak dajecie twórcom kredyt zaufania i nie ma co dramatyzować? Dajcie nam znać w komentarzach!


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *