Nintendo
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo rozpala oczekiwania: Ogłoszenie nowej konsoli jeszcze w tym roku fiskalnym!

Miłośnicy wirtualnej rozrywki mają powody do świętowania: prezydent Nintendo, Shuntaro…

7 maja 2024

Miłośnicy wirtualnej rozrywki mają powody do świętowania: prezydent Nintendo, Shuntaro Furukawa, zapowiedział, że świat dowie się o następcy konsoli Nintendo Switch jeszcze w tym roku fiskalnym. W oświadczeniu, opublikowanym równocześnie z rocznymi wynikami finansowymi firmy, Furukawa podkreślił, że minęło już ponad dziewięć lat od ogłoszenia obecnej konsoli Nintendo Switch – wówczas znanej jako 'NX’ – w 2015 roku. Nowe informacje o nadchodzącym systemie zostaną ujawnione przed końcem marca 2025 roku.

 

 

Dodatkowo, Furukawa ogłosił, że w czerwcu odbędzie się prezentacja Nintendo Direct, która skupi się na oprogramowaniu dla obecnego Nintendo Switch. Należy jednak zaznaczyć, że 'Switch 2′, jak nieoficjalnie nazywana jest nowa konsola, nie zostanie wspomniana podczas tej prezentacji.

 

Ta zapowiedź przychodzi w momencie, gdy młyn plotkarski pracuje na pełnych obrotach, a Nintendo stara się dostosować oczekiwania graczy, by uniknąć rozczarowań przez resztę roku. Spekulacje i szczegóły dotyczące długo oczekiwanego nowego sprzętu pojawiają się coraz częściej, a jedna z plotek sugeruje, że nowa konsola wyposażona zostanie w kontrolery w stylu Joy-Con, które będą przyczepiane do konsoli magnetycznie.

 

Entuzjaści gamingu z niecierpliwością czekają na bardziej konkretne detal dotyczące następcy Nintendo Switch. Wielu zastanawia się, jakie innowacje i ulepszenia zostaną wprowadzone, aby zapewnić jeszcze lepsze doświadczenia z gier.

 

Czy nowa konsola Nintendo zdoła przewyższyć sukces swojego poprzednika? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – nadchodzące miesiące będą pełne emocjonujących ogłoszeń dla fanów marki Nintendo na całym świecie.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *