NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo Switch Animal Crossing Edition w Europie zawiera kopię gry w zestawie

Wczorajszy dzień, dzięki opublikowaniu wyników finansowych Nintendo, przyniósł sporo ciekawych…

1 lutego 2020

Wczorajszy dzień, dzięki opublikowaniu wyników finansowych Nintendo, przyniósł sporo ciekawych dla nas informacji. Jedną z nich było ujawnienie specjalnej edycji Nintendo Switch inspirowanej nadchodzącym tytułem Animal Crossing: New Horizons. Zaprezentowana wersja na amerykański rynek zawierała w pudełku wyłącznie sam sprzęt, a jak się właśnie okazało, w Europie otrzymamy bardziej rozbudowany zestaw.

 

 

Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons Edition po pierwsze będzie dostępny w europejskich sklepach tydzień później niż na kontynencie Ameryki Północnej, czyli 20 marca w cenie 319.99 funtów. Po drugie, zestaw ten, w odróżnieniu od zaprezentowanej wczoraj wersji, zawierać będzie kopię gry Animal Crossing: New Horizons Edition. Po trzecie i chyba najważniejsze, w opakowaniu nie znajdziecie pudełkowej wersji AC:NH, tylko kod do pobrania tej gry z Nintendo Switch eShop.

Edycje specjalne konsoli z motywem danego tytułu od zawsze otrzymują grę w formie „download code”. Identycznie zostało to rozwiązane przy bundle dla m.in. Splatoon 2, Smash Bros. Ultimate, Pokemon Let’s Go Pikachu/Eevee, czy Diablo III.

 

 

Oddział Nintendo w Wielkiej Brytanii jako pierwszy dorzucił Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons Edition do swojego asortymentu w internetowym sklepie. Co ciekawe, na tamtejszym rynku będzie on sprzedawany w dwóch konfiguracjach:

 

  • Standardowa wersja Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons Edition w kwocie £319.99

 

 

  • Wersja rozszerzona zawierająca oprócz pudełka z konsolą, także etui oraz torbę na zakupy w klimacie New Horizons za £338.99

 

Jeśli jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia przedpremierowego na ten przeuroczy zestaw Switcha, musisz uzbroić się w cierpliwość. Na chwilę obecną żaden z polskich sklepów nie dorzucił tej unikalnej wersji konsoli do swojej oferty. Gdy tylko Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons Edition będzie dostępny do zakupu na pewno damy wam o tym znać!

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *