Nintendo Switch Animal Crossing New Horizons
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nowa wersja Nintendo Switch z motywem Animal Crossing wygląda przesłodko!

Nintendo ogłosiło wydanie specjalnej edycji Nintendo Switch inspirowaną Animal Crossing:…

31 stycznia 2020

Nintendo ogłosiło wydanie specjalnej edycji Nintendo Switch inspirowaną Animal Crossing: New Horizons i jest to jeden z najlepiej wyglądających modeli Switch!

 

 

 

Ten pięknie wykonany model Nintendo Switch Animal Crossing trafi do sprzedażny 13 marca, czyli na tydzień przed premierą Animal Crossing: New Horizons. Cena jaką przyjdzie nam zapłacić jest standardowa w stosunku do oryginalnego modelu, czyli 299$ na amerykańskim rynku. Powinieneś mieć jednak świadomość, że kopia gry Animal Crossing: New Horizons nie jest z nim w pakiecie – musisz ją kupić osobno.

 

 

 

Animal Crossing Switch jest standardową wersją systemu (nie Lite, jak to miało miejsce w przypadku Pokemon Zacian and Zamazenta Edition), co oznacza, że ​​możesz grać w dowolnym miejscu lub podłączyć go do telewizora. Wersja Switcha z akcentami Animal Crossing stworzona została w prawdziwym wakacyjnym klimacie; zestaw Joy-Cons ma kolor niebieski i miętowy, a tył sprzętu ma wzór z falami, postaciami ze zwierząt, meblami i innymi drobnymi akcentami. Stacja dokująca również nawiązuje do tematyki New Horizons i zawiera ilustrację Tom, Tommy i Timmy Nook na małej tropikalnej wyspie pośrodku oceanu. Sweet!

 

 

Aby utrzymać tę piękną konsolę w dobrym stanie, Nintendo wypuszcza także futerał i ochraniacz ekranu Animal Crossing: New Horizons „Aloha Edition”. Tak prezentuje się futerał:

 

 

 

Nintendo Switch z motywem Animal Crossing: New Horizosn nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony przez Nintendo Europe na europejski rynek. Wydaje się jednak, ze zostanie ona zaprezentowana w ciągu najbliższych kilku godzin.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *