Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nintendo Switch – najciekawsze oferty na Black Friday 2019

Przed nami jeden z najgorętszych tygodni w całym roku. Odbywać…

27 listopada 2019

Przed nami jeden z najgorętszych tygodni w całym roku. Odbywać się będzie bowiem Black Friday oraz Black Week, czyli okres, w którym można liczyć na całkiem spore wyprzedaże, zwłaszcza związane z elektroniką. Również i w tym roku zarówno firma Nintendo jak i właściciele sklepów z elektroniką przygotowali na ten czas całkiem sporo ciekawych obniżek. Postanowiliśmy zaprezentować naszym czytelnikom najlepsze z nich.

 

Czym jest Black Friday?

 

Black Friday czyli czarny piątek to w Ameryce początek sezonu zakupów przed świętami Bożego Narodzenia. Odbywa się od wielu lat po Dniu Dziękczynienia. W Stanach Zjednoczonych oznacza często ogromne obniżki cen. W sieci można znaleźć nawet wiele filmów pokazujących, jak klienci dosłownie ścigają się o promocyjne produkty. W szczególności widoczne jest to na przykładzie elektroniki. Zwyczaj ten już od kilku lat obecny jest także w Polsce jak i wielu innych krajach na świecie.

 

Na co można liczyć podczas Nintendo Switch Black Friday 2019?

 

Już na kilkanaście dni przed Black Friday w sieci zaczęły pojawiać się zapowiedzi największych wyprzedaży dotyczących produktów Nintendo. Oczywiście największe wyprzedaże podamy w czasie samego Black Friday, lecz już teraz możemy zdradzić, iż w zagranicznych sklepach Nintendo Switch z wybraną grą będzie można nabyć nawet za 300 dolarów, a Nintendo Switch Lite za zaledwie 200 dolarów. To nie wszystko, gdyż wiele bestsellerów będzie można zakupić za połowę ceny! Tyczy się to zarówno Nintendo eShop jak i sklepów internetowych z grami na Nintendo.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że obniżki cen w Polsce mogą być mniej atrakcyjne niż w Stanach Zjednoczonych. Dlatego też przypominamy o możliwości zmiany regionu w oficjalnym sklepie Nintendo. Dzięki temu można z poziomu własnego konta w Polsce kupować gry na wyprzedaży w wielu innych krajach na świecie. Więcej o zmianie regionu można przeczytać w naszym artykule.

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszego livebloga z najlepszymi okazjami na Black Friday. Będzie to idealna okazja do znalezienia gier czy produktów na Nintendo Switch w atrakcyjnych cenach.

 


Redaktor

NintendoSwitch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *