NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo Switch wreszcie otrzyma Biomutant – premiera już w maju

THQ Nordic wreszcie podzieliło się długo wyczekiwaną informacją dotyczącą premiery…

29 lutego 2024

THQ Nordic wreszcie podzieliło się długo wyczekiwaną informacją dotyczącą premiery gry Biomutant na konsoli Nintendo Switch. Otwarty świat pełen mutacji i niezliczonych przygód trafi na popularną hybrydową platformę 14 maja 2024 roku. Fani gry mogą już zacierzyć ręce, czekając na możliwość eksploracji fantastycznego świata Mutanii także na swoich ulubionych Joy-Conach.

 

 

Biomutant zdobył uznanie na innych platformach dzięki swojej charakterystycznej mieszance gatunków RPG, postapokaliptycznej otoczce i innowacyjnym mechanikom rozgrywki. Teraz, gracze posiadający Nintendo Switch będą mieli szansę dołączyć do społeczności fanów tej wyjątkowej produkcji, zbierając zapewne tak wiele emocjonujących doświadczeń, ile mutacji można znaleźć w grze.

Publiczność z niecierpliwością śledziła wszelkie plotki i spekulacje na temat daty wydania, aż wreszcie przyszła ta długo oczekiwana wiadomość. Po wielu niepewnych informacjach i opóźnieniach, otrzymaliśmy oficjalną datę premiery, która pozwala nam już teraz rozpocząć odliczanie dni do wspaniałego przygody w świecie Biomutant na Nintendo Switch.

Warto również wspomnieć, że pierwszy zwiastun gry na Nintendo Switch, prezentując fragmenty rozgrywki, które skłaniają do podekscytowania. Czekamy z niecierpliwością na to, aby wkrótce ruszyć w pełną parą w ekscytującą podróż przez krainę Mutanii, gdzie nasze decyzje kształtują losy świata i naszych mutantów bohaterów. Premiera Biomutant na Nintendo Switch staje się coraz bliżej, a wraz z nią pełną dawkę zabawy, emocji i niezapomnianych przygód, które już teraz wydają się być na wyciągnięcie ręki.

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *