Nintendo Switch aktualizacja
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nintendo Switch otrzymało aktualizację systemu o numerze 12.0.0

Dzisiejszego dnia konsola Nintendo Switch otrzymała kolejną aktualizację systemu. Wypuszczenie…

6 kwietnia 2021

Dzisiejszego dnia konsola Nintendo Switch otrzymała kolejną aktualizację systemu. Wypuszczenie przez Nintendo aktualizacji o numerze 12.0.0 powinno wprowadzić sporo nowości, ponieważ sugerując się numerem, jest to główny update. Jednak bazując na oficjalnej informacji prasowej, aktualizacja tak naprawdę nie wprowadza żadnych szczególnych funkcji.

 

Ver. 12.0.0 (wydany 5 kwietnia 2021 r.)

Rozwiązano problem z funkcją zapisywania kopii zapasowej danych, gdzie w rzadkich przypadkach automatyczne tworzenie kopii zapasowej danych składowania jest przerywane, jeśli wystąpi błąd komunikacji podczas zakończenia procesu tworzenia kopii zapasowej danych.
 
Aby dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy błąd występuje lub co zrobić, jeśli błąd już wystąpił, te informacje mogą być pomocne

 

Jeśli liczyłeś na jakieś konkretne zmiany, które wprowadzi najnowszy update 12.0.0 dla Nintendo Switch to możesz już zamknąć tego newsa. Aktualizacja systemu naprawia jedynie problem zapisywania kopii zapasowej danych w chmurze. Nawet „ogólna poprawa stabilności systemu” nie została ujęta w opisie aktualizacji, do której jesteśmy przyzwyczajeni przy wypuszczaniu kolejnej łatki przez Nintendo.

Prawdopodobnym jest jednak, że podobnie jak w przypadku większości głównych aktualizacji Switcha, nowa aktualizacja oprogramowania zawiera ukryte zmiany lub poprawki, które nie zostały uwzględnione w informacjach o wydaniu. Jeśli zauważysz jakieś nowości dotyczące działania Nintendo Switch po zaktualizowaniu systemu, możesz nam dać o tym znać w komentarzach!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *