NewsRecenzja
NewsArtykuł

No More Heroes III jest skończone w około 35-40 procentach. Nowe materiały video otrzymamy na przełomie roku.

Podczas ostatniego wywiadu z WCCFTech , Goichi Suda dyrektor produkcji…

6 listopada 2019

Podczas ostatniego wywiadu z WCCFTech , Goichi Suda dyrektor produkcji No More Heroes III udostępnili nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej kontynuacji. Grasshopper Manufacturing czeka jeszcze sporo pracy by zakończyć prace nad tym tytułem, zmierzającym na Nintendo Switch.

 

No More Heroes 3 zostało po raz pierwszy ogłoszone na tegorocznych targach E3. Od tego czasu gracze nie otrzymali żadnego nowego zwiastuna, ale teraz wiadomo ze nowe video nadchodzi. Suda51 wspomniał, że drugi trailer jest planowany do zaprezentowania „w tym roku lub na początku przyszłego roku”.

Goichi „Suda51” Suda ujawnił także pewne szczegóły dotyczące gry. Stwierdził, że gra jest ukończona w około 35 do 40 procent. No More Heroes 3 będzie także zawierać znacznie większy otwarty świat niż poprzedni tytuł, jednak „nie będzie tak duży, jak w grach od Rockstar, czy Ubisoft”. Wspomina również o budżecie NMH 3, który „nie jest największym dla Grasshopper Manufacture”.

Z wywiadu dowiedzieliśmy się także, ze „misje poboczne, których można oczekiwać od gry No More Heroes, wraz z innymi dodatkami to coś innego niż standardowe mini-gry”. Jeśli chodzi o bossów, Suda51 opisał jednego jako, połączenie Thanosa, Venoma i Jokera. Jeżeli chodzi o warstwę dźwiękową, Nobuaki Kaneko jest odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową dla No Mo Heroes 3.

 

No More Heroes III ma pojawić się na w Switch w 2020 roku. Przybliżoną datę premiery powinniśmy otrzymać podczas prezentacji kolejnych materiałów, które „Suda51” ma zamiar wypuścić na przełomie roku.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *