NewsRecenzja
NewsArtykuł

No More Heroes 3 jest możliwe po sukcesie Travis Strikes Again [+ „wielkie ogłoszenie”]

Travis Strikes Again, czyli spin-off serii No More Heroes zadebiutuje…

17 grudnia 2018

Travis Strikes Again, czyli spin-off serii No More Heroes zadebiutuje już 18 stycznia 2019 roku. Rozgrywka znacząco odbiega od głównej serii gier, co może się nie podobać fanom marki. Jednakże Suda51, ojciec No More Heroes, w wywiadzie dla Kotaku zapowiedział, że kolejna główna część gry z Travisem w roli głównej może się urealnić. Oczywiście warunkiem jest wystarczająco dobra sprzedaż Travis Strikes Again.

 

 

Twórca ma już w głowie główny zarys fabuły, twierdzi też, że trzecia część No More Heroes ma być bardziej „epicka” niż poprzedniczki. Za pośrednictwem swojego konta na twitterze zapowiedział też „wielkie ogłoszenie” podczas dwugodzinnej prezentacji dotyczącej pierwszego spin-offu serii, który ma łączyć się z głównymi grami w tym świecie.

 

Jak myślicie, co zostanie ogłoszone podczas pokazu? Remastery dwóch pierwszych części No More Heroes na Swicha, a może trzecia część będzie jednak możliwa bez sukcesu kasowego Travis Strikes Again. Odpowiedź na to pytanie dostaniemy już 20 grudnia o godzinie 11:00.

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *