Nowe Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Nowe Nintendo Switch jednak bez poślizgu. Zagramy tak jak reszta Europy!

Jeśli czekasz na ulepszoną wersję Nintendo Switch, powinieneś zainteresować się…

26 sierpnia 2019

Jeśli czekasz na ulepszoną wersję Nintendo Switch, powinieneś zainteresować się tą informacją. Odświeżona edycja konsoli, którą wyróżniają ulepszone „bebechy”, co przyczynia się do lepszego zarządzania energią i wydłużeniu czasu pracy baterii będzie wysyłana przez Polskie sklepy od 30 sierpnia. Wcześniejsze info mówiło o 30 września, a winny jest tutaj dystrybutor CQE, który najprawdopodobniej… pomylił datę premiery!

 

Dość szerokim echem w sieci odbiła się informacja o różnicy wydania „nowego Nintendo Switch” w Polsce, a innych europejskich krajach. Wiele osób, w formie protestu zamówiło poprawioną konsolę Nintendo Switch z zagranicznych źródeł m.in. Amazonu, który oferował konsolę miesiąc wcześniej od planowanej polskiej premiery. Jak się okazuje, polskie sklepy wysyłać będą konsole Nintendo Switch w wersji HAC-001-01 tego samego dnia co w całej reszcie europejskich krajów.

 

Dwa Polskie sklepy, HDMarket oraz Grymel zaktualizowały swoje oferty i jak możecie sprawdzić poniżej, widnieje przy nich nowa data dostawy – 30.08:

 

HDMarket

Grymel

 

Odświeżony Switch pojawił się również w ofercie kolejnego sklepu — Matrixmedia. Tutaj data premiery sprzętu została wyznaczona podobnie jak u innych, na 30 sierpnia:

 

 

Na koniec, dla potwierdzenia tej informacji, data dostawy nowego Nintendo Switch została również poprawiona w oficjalnym cenniku dystrybutora sprzętu Nintendo na Polskę — CQE:

 

 

 

Jak rozpoznać odświeżoną edycję Nintendo Switch? Nowa konsola Nintendo sprzedawana jest w charakterystycznym, czerwonym pudełku. Także, bardzo łatwo odróżnić go od starszej wersji gdzie dominował kolor biały. Jeśli jednak dalej nie mamy pewności, wystarczy spojrzeć na numer identyfikacyjny sprzętu. Nowe wersje urządzenia są oznaczane kodem HAC-001-01.

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *