NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowe postacie dołączają do obsady Mario Tennis Aces

Mario Tennis Aces jest dostępny na rynku od czerwca i…

26 listopada 2018

Mario Tennis Aces jest dostępny na rynku od czerwca i co jakiś czas zostaje obdarowany przez twórców rożnymi nowościami. Własnie dowiedzieliśmy się o aż 5 nowych postaciach które dołącza do obsady tej produkcji!

Informacje odnośnie nowych graczy którzy tafia do Mario Tennis Aces opublikowało oficjalne japońskie konto Nintendo na YouTube. Pierwszymi postaciami ktore zostana dodane beda Petey Piranha i Shy Guy. Ci dwaj nowi zawodnicy zostana dodani juz w grudniu. Peter Piranha jest postacią typowo siłową , a Shy Guy specjalizuje się w grze technicznej.

 

Petey Piranha:

 

Shy Guy:

 

 

To nie wszystko! Z tego samego źródła dowiedzieliśmy się również o kolejnych, aż trzech postaciach które zostaną dodane do gry w pierwszym kwartale przyszłego roku. Będą to, Luma z Super Mario Galaxy, Pauline (Super Mario Odyssey) i Boom Boom – ostatnio widziany w Super Mario Party. Postacie te charakteryzować się będą odmiennymi stylami gry, Luma to technik, Pauline jest zawodniczka typowo szybkościową , a Boom Boom będzie pasował do graczy defensywnych. Podobnie jak poprzednie postacie dodane do gry, te trzy będą również darmowe.

 

Wszystkich tych zawodników możesz sprawdzić w video poniżej:

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *