Mario Strikers: Battle League Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowy materiał z Mario Strikers: Battle League podgrzewa atmosferę – zobacz zapis pełnego meczu z gry

Nintendo France opublikowało nowy gameplay z nadchodzącego wielkimi krokami Mario…

17 maja 2022

Nintendo France opublikowało nowy gameplay z nadchodzącego wielkimi krokami Mario Strikers: Battle League – pierwszego tytułu z serii od piętnastu lat. Na nowym materiale możemy ujrzeć zapis pełnego meczu z produkcji, który trwa sześć minut. Osoby oczekujące na ten tytuł mogą za pomocą krótkiego wideo ocenić, czy złożony pre-order to była dobra decyzja, gdyż możemy ujrzeć czysty gameplay emanujący energią oraz chaotycznością znaną z innych gier spod znaku Mario Strikers.

 

Na planszy możemy zobaczyć takie postacie jak: Mario, Luigi, Peach, Toad, Bowser, Waluigi, Yoshi i Rosalina. Jednakże warto zauważyć, że na boisku znajduje się mniej uczestników niż w innych tytułach, a do tej pory potwierdzono tylko dziesięć grywalnych postaci. Fani wyczekują na powrót Daisy, lecz nie dostrzeżono jej na żadnym materiale promującym tytuł. Mamy nadzieję, że bohaterka pojawi się w podstawowej wersji gry, a nie w płatnym DLC.

 

Dodatkowo w filmie możemy usłyszeć francuskiego komentatora – czy jest to voiceover nagrany na potrzeby materiału, czy komentator faktycznie pojawiający się w grze? Nie zostało to potwierdzone. Premiera gry odbędzie się za niecały miesiąc, dziesiątego czerwca – wtedy wszystkie niejasności zostaną rozwiane.

 

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *