NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowy Monster Hunter exclusivem dla Nintendo Switch?!

Capcom wielokrotnie publikowało informację, że najnowszy Monster Hunter (Monster Hunter…

29 sierpnia 2020

Capcom wielokrotnie publikowało informację, że najnowszy Monster Hunter (Monster Hunter World) nigdy nie zostanie wydany na hybrydową konsolę Nintendo. Jednakże na czterdziestym pierwszym spotkaniu akcjonariuszy firmy, zarząd potwierdził, że są chętni do stworzenia całkowicie nowych produkcji na Switcha.

 

Teraz możemy zapoznać się z nowymi plotkami, które opublikował insider Dusk Golem, który w ostatnim czasie prawidło wyrokował o powstawaniu Resident Evil 8. Zgodnie z jego słowami, nowy Monster Hunter ma pojawić się na Nintendo Switch.

 

 

Według Dusk Golema gry na Switcha muszą powstawać od samego początku z myślą o tej konsoli i Capcom nową część Monster Hunter zbuduje na nowym silniku RE Engine, a nie starszym MT Framework. Przez to, że gry na Switcha muszą powstawać od podstaw to niestety możemy przestać liczyć na wydanie Resident Evil 7 oraz remake’ów drugiej i trzeciej części. Capcom próbował przenieść RE7 na konsolę Nintendo, ale przez niezadowalające efekty, projekt został porzucony.

 

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *