NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowy zwiastun Pokémon Sword & Shield prezentuje najważniejsze nowości gry!

Pokémon Sword and Shield trafi do sklepów już za kilka…

6 listopada 2019

Pokémon Sword and Shield trafi do sklepów już za kilka dni, a Nintendo chce się upewnić, że dokładnie wiesz, co do zaoferowania mają najnowsze gry z tej serii. Ukazał się właśnie nowy zwiastun od Nintendo, łączący wszystkie nowości podczas 5-minutowej prezentacji.

 

W tym wideo Game Freak pokazuje wiele aspektów Pokémon Sword & Shield, głównych mechanizmów i wspaniałych argumentów, które dowodzą ewolucji serii. Przede wszystkim zwiastun pokazuje, jaką świetną przygodą ma być kolejna gra z serii. Zwiedzimy masę wspaniałych miejsc – od niewielkich, wiejskich miejscowości, przez zielone łąki, piaszczyste pustynie i śnieżne góry, aż po ogromne, rozwinięte miasta. Na swojej drodze spotkamy masę  trenerów, którzy będą chcieli wyzwać nas na pojedynek. Oczywiście nie możemy zapominać o nowych Pokémonach, które występują w regionie Galar. Zwiastun przypomina również zaprezentowane wcześniej stworki. Game Freak uwidacznia też różnice w Gymach między Sword oraz Shield. Każda z gier otrzyma swoich unikatowych liderów sal.

 

Najważniejszą atrakcją Pokémon Sword & Shield będzie Wild Area – otwarta przestrzeń, która pozwoli nam na swobodne eksplorowanie mapy. Po raz pierwszy w głównej serii gier o Pokémonach gracz dostanie możliwość sterowania kamerą. Dodatkowo na otwartych przestrzeniach będą obowiązywać zmienne warunki pogodowe. Twórcy zapewniają, że podczas każdej wizyty w Wild Area odkryjemy coś nowego i unikatowego. Na mapie mają znaleźć się również raidy na ogromne Pokémony w formie Dynamax. Wraz z kilkoma innymi graczami będziemy mogli połączyć siły i pokonać potężnego Pokémona. W przerwach między łapaniem i pokonywaniem coraz to potężniejszych stworów będziemy mogli zmienić całkowicie wygląd naszego bohatera. Nie zabrakło tutaj również miejsca na odpoczynek. Dzięki nowemu systemowi będziemy mogli rozbić obóz z naszymi Pokémonami. To tutaj będą odbywały się najważniejsze interakcje z naszymi pupilami, zabawy, gotowanie i wspólne jedzenie posiłków.

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *