NewsRecenzja
NewsArtykuł

Nowy zwiastun Super Dragon Ball Heroes: World Mission wyjaśnia mechaniki rozgrywki

Super Dragon Ball Heroes: World Mission zadebiutuje już 5 kwietnia…

14 marca 2019

Super Dragon Ball Heroes: World Mission zadebiutuje już 5 kwietnia 2019 roku. Dlatego Nintendo postanowiło przypomnieć o tej karciance na nowym zwiastunie. Tym razem zostają wyjaśnione pewne mechaniki gry, które są kluczowe w wygrywaniu kolejnych potyczek.

 

W grze znajdziemy 350 postaci i ponad 1000 kart (z możliwością projektowania swoich własnych). Takie wartości sprawiają, że różnych strategii jest praktycznie nieskończenie wiele. Z kart oczywiście układamy swoją talię (gra daje możliwość zapisu 50 talii). Pełna talia składa się z 7 kart, więc będzie trzeba dość ostrożnie tworzyć swoje kombinacje. Dodatkowo każda z postaci może zostać ulepszona poprzez arsenał akcesoriów.

Zwiastun wspomina również o mechanice, która powoduje współpracę niektórych postaci. Walczą lepiej gdy są razem na polu bitwy, a niektóre z nich potrafią nawet łączyć swoje ataki specjalne.

Super Dragon Ball Heroes: World Mission zaoferuje nam kilka trybów rozgrywki. Pierwszym z nich jest oczywiście kampania, która przedstawi nam nowe postacie i świeżą fabułę. Kolejnym trybem jest Arcade, gdzie będziemy mogli odwzorować walki z serialu i filmów animowanych. W grze oczywiście znajdziemy tryb multiplayer, gdzie będziemy mogli zmierzyć się z innymi graczami. Najciekawszym trybem wydaje się jednak być „Creation Mode”, gdzie będziemy mogli tworzyć własne karty i misje.

 

Więcej informacji znajdziecie w poniższym zwiastunie:

 

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *