Observer Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Observer – cyberpunkowy horror trafi na Switch’a w 2019 roku

Polskie studio Bloober Team straszyło już nas w tym roku…

23 grudnia 2018

Polskie studio Bloober Team straszyło już nas w tym roku przy pomocy Layers of Fear. Polscy deweloperzy mają zamiar kontynuować wywoływanie w nas strachu i przenoszą swoją ostatnią produkcję – Observer – na Nintendo Switch.

 

Tym razem zmieniamy klimaty i udajemy się w przyszłość, a konkretnie do Krakowa z 2084 roku. Wcielamy się w rolę Daniela Lazarskiego, który jest doświadczonym „Observerem”, czyli detektywem swoich czasów. Lazarski jest w stanie hakować i wchodzić w umysły podejrzanych osób. W tym cyberpunkowym, futurystycznym świecie wszystkie nasze myśli, emocje i wspomnienia mogą zostać użyte przeciwko nam.  Umysły przesłuchiwanych  osób skrywają koszmary, którym będziemy musieli stawić czoła. Observer stawia na ciężkie, nawet depresyjne klimaty. Jeżeli podobało wam się Layers of Fear lub jesteście fanami cyberpunku, to zdecydowanie powinniście zapisać ten tytuł na swojej liście zakupów.

 

Wersja na Nintendo Switch ma korzystać z większości aspektów tej konsoli. Oczywiście będziemy mogli grać w docku, jak i przenośnie. Observer w pełni będzie wspierał Joy-cony oraz ekran dotykowy konsolki. Jeżeli jeszcze nie zainteresowaliście się tym tytułem, to prawdopodobnie zrobi to poniższy materiał video.


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *