NewsRecenzja
NewsArtykuł

Odświeżony model Nintendo Switch Pro Controller został zauważony w zagranicznych sklepach

Rewizja jednego z najlepszych kontrolerów dla Nintendo Switch – Pro…

14 października 2019

Rewizja jednego z najlepszych kontrolerów dla Nintendo Switch – Pro Controller została „po cichu” wrzucona na półki sklepowe m.in. w amerykańskim Best Buy. Wszystko zapoczątkował użytkownik SIG z forum Resetera odkrywając, że ​​dotychczasowy model o numerze 104889D został zastąpiony 104889E.

 

 

Użytkownicy m.in. na Reddit mieli nadzieję, że w nowej wersji Pro Controller naprawiono problem z padem kierunkowym i problemem dryfowania drążka analogowego. Odnowiona wersja kontrolera zaintrygowała YouTubera Spawn Wave, który postanowili kupić i rozłożyć pad na części pierwsze by odkryć co zostało zmienione w nowym modelu. Porównując go do pierwszego modelu nie odkrył on jakichś większych, wprowadzonych zmian. Poza niektórymi plastikami wydaje się być dokładnie taki sam. Zmiana numeru modelu jest bardziej prawdopodobna ze względu na zmiany linii produkcyjnej lub coś innego niezwiązanego z komponentami wewnętrznymi.

 

 

Tak wiec, zmiana numeru modelu dla Pro Controller mogła mieć wielu powodów, ale naprawa problematycznych drążków analogowych i pada kierunkowego o którym od dawna wspominają użytkownicy nie została w tym przypadku uwzględniona.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *