Metroid Prime 4
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Oficjalne oświadczenie odnośnie Metroid Prime 4. Gra powstaje od nowa!

Metroid Prime 4 to produkcja, na którą czekają chyba wszyscy posiadacze konsoli…

25 stycznia 2019

Metroid Prime 4 to produkcja, na którą czekają chyba wszyscy posiadacze konsoli Nintendo Switch. Od krótkiego pokazu, który został zaprezentowany podczas E3 w 2017 roku, dotąd nic odnośnie nowego Metroida nie zostało zaprezentowane. I raczej nie mamy na co liczyć w najbliższym czasie, ponieważ gra powstaje OD NOWA!

 

Nintendo opublikowało dzisiaj oświadczenie na swoim kanale Youtube, które informuje o postępach przy produkcji Metroid Prime 4.

 

 

Osobą przemawiającą w filmie jest Shinya Takahashi, członek ścisłego zarządu Nintendo. Na początku dziękuje on wszystkim fanom za okazane wsparcie, by nagle rzucić bombą, stwierdzając, że „obecny postęp w rozwoju nie osiągnął standardów, których szukamy w kontynuacji serii Metroid Prime”. Nintendo musiało podjąć drastyczne kroki — rozpocząć tworzenie Metroid Prime 4 od początku.

 

Wszystko, co zostało dotychczas stworzone, ląduje do kosza. Główny producent Kensuke Tanabe będzie od teraz pracował razem z Retro Studios, zespołem, który opracował trzy pierwsze części serii Metroid Prime.

 

Oczywiście oznacza to, że upłynie trochę czasu, zanim usłyszymy coś nowego o grze. Takahashi przeprasza za to jeszcze raz, kończąc wideo, obiecując, że gra „stanie ramię w ramię z poprzednimi tytułami serii Metroid Prime”.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *