Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Ogłoszono nowy model Nintendo Switch Lite w kolorze niebieskim. Premiera w maju

Nintendo ogłosiło kolejny wariant kolorystyczny Nintendo Switch Lite w kolorze…

13 kwietnia 2021

Nintendo ogłosiło kolejny wariant kolorystyczny Nintendo Switch Lite w kolorze ciemnoniebieskim. Najnowszy wariant konsoli Lite zadebiutuje 7 maja w Europie.

 

 

Niebieski wariant kolorystyczny Nintendo Switch Lite będzie tym samym piątą opcją dostępną na rynku po koralowej, żółtej, szarej i turkusowej. Sugerowana cena w Wielkiej Brytanii wynosi £199.99, czyli tyle samo ile kosztuje każdy inny model modelu Lite.

 

Nintendo Switch Lite jest przeznaczony do gry przenośnej, dzięki czemu możesz łatwo zabrać ze sobą szeroką bibliotekę gier Nintendo Switch i przekształcić każdą chwilę życia w wielką przygodę. Jako dedykowane przenośne urządzenie do gier, Nintendo Switch Lite ma zintegrowane sterowanie i jest mniejsze i lżejsze niż Nintendo Switch. Jest kompatybilny ze wszystkimi grami z biblioteki Nintendo Switch, które obsługują tryb przenośny.

 

Ciekawostką jest to, że Nintendo Switch Lite Blue zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych dnia 21 maja. Wypuszczenie kolejnego wariantu kolorystycznego mniejszej wersji Nintendo Switch zbiega się na tamtejszym rynku z wydaniem gry Miitopia.

 

Co sądzisz o niebieskim wariancie Nintendo Switch Lite?

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *