NewsRecenzja
NewsArtykuł

Ogłoszono pięć kolejnych klasyków od Rare w usłudze Nintendo Switch Online + Mother 3 ale tylko w Japonii

Podczas Nintendo Direct: Partner Showcase ogłoszono, że pięć kolejnych gier…

21 lutego 2024

Podczas Nintendo Direct: Partner Showcase ogłoszono, że pięć kolejnych gier od Rare trafiło do usługi Nintendo Switch Online. Nowe tytuły to Snake Rattle 'n’ Roll (dla NES), RC PRO-AM (dla NES), Battletoads in Battlemaniacs (dla SNES), Killer Instinct (dla SNES) i Blast Corps (dla Nintendo 64 – dostępne tylko dla subskrybentów Expansion Pass). Oznacza to, że fani kultowych gier od Rare mają teraz jeszcze więcej możliwości do grania na konsolach Nintendo.

 

 

Jako ciekawostkę, warto wspomnieć, że w Japonii do usługi Nintendo Switch Online trafi też gra Mother 3. Niestety, dla fanów tej popularnej jRPG istnieje pewne rozczarowanie — z uwagi na brak lokalizacji w Europie i Ameryce, wydanie gry z angielskimi napisami jest mało prawdopodobne. Z tego powodu, możemy zapomnieć o możliwości grania w Mother 3 na naszych konsolach Nintendo Switch poza Japonią.

 

 

To niezwykłe ogłoszenie dostarcza kolejny powód do radości dla posiadaczy Nintendo Switch Online, którzy teraz będą mogli cieszyć się następną porcją klasyki od Rare. Mam nadzieję, że to dopiero początek nowych dodatków, które trafią do usługi w przyszłości.

Biorąc pod uwagę popularność tych gier i ich długoletnie dziedzictwo, nie możemy się doczekać, aby zanurzyć się w nostalgii i cieszyć się światem tych klasycznych tytułów dzięki Nintendo Switch Online.


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *