Animal Crossing Happy Home Paradise
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Ogrom nowości w Animal Crossing: New Horizon! Darmowa aktualizacja 2.0 i płatne Happy Home Paradise DLC ukażą się 5 listopada

Nintendo nie zawiodło wszystkich fanów Animal Crossing: New Horizons! Podczas…

15 października 2021

Nintendo nie zawiodło wszystkich fanów Animal Crossing: New Horizons! Podczas właśnie zakończonego Animal Crossing Direct japońska firma ogłosiła masę nowości, które już 5 listopada trafią do uwielbianej na całym świecie gry. Ale po kolei.

 

Darmowa aktualizacja 2.0

Już 5 listopada wszyscy gracze Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch będą mogli pobrać darmowy update, który wprowadzi sporo nowego contentu do gry. Po pierwsze Brewster oficjalnie powraca w Animal Crossing. Nowa kawiarnia — The Roost pozwoli graczom zrelaksować się przy filiżance kawy. Jednak nie musisz robić tego w pojedynkę, ponieważ na Latte zaprosić będziesz mógł także innych graczy.

Do gry powróci również śpiewający żeglarz Kapp znany z New Leaf, który zabierze Cię do ukrytego miejsca, gdzie w zależności od sezonu znajdziesz inne tajemnice. Na placu na Harv’s Island pojawią się zupełnie nowe sklepy w tym sklep z wróżbami Katriny, Reese & Cyrus będzie oferował personalizację mebli, a Harriet nauczy Cię zupełnie nowych fryzur.

Oprócz tego nowymi funkcjami będą wyczekiwane przez graczy gotowanie oraz uprawa warzyw znana z gier tj. Stardew Valley, czy Harvest Moon. Oczywiście nie zabraknie całej masy nowych przedmiotów, mebli, fryzur, czy ubrań.

 

Happy Home Paradise – Płatne DLC

Nintendo zaskoczyło wszystkich ogłaszając podczas Animal Crossing Direct płatne DLC o tytule Happy Home Paradise. W tym płatnym DLC będziesz pracował dołączając do Lottie i zespołu Paradise Planning. W nowej roli udasz się do łańcucha wielu wysp, gdzie będziesz mógł projektować domy wakacyjne, dekorować obiekty na wyspie – takie jak szkoła i restauracja – oraz odkrywać nowe sposoby tworzenia i personalizowania, zdobywając doświadczenie w projektowaniu wymarzonego domu wakacyjnego dla Twoich klientów. Techniki zdobyte podczas pracy w zespole Paradise Planning mogą być również używane na Twojej wyspie macierzystej.

Animal Crossing: New Horizons – Happy Home Paradise DLC podobnie jak darmowa aktualizacja zostanie wydany 5 listopada i można go kupić za jednorazową opłatą w wysokości 24,99 USD (ok. 120 zł, polska cena nie została jeszcze potwierdzona).

Jest jednak inny sposób na otrzymanie dostępu do dodatku Happy Home Paradise. Wystarczy wykupić nowy abonament Nintendo Switch Online + Expansion Pack, w skład którego wchodzą gry z N64 oraz Genesis. Decydując się na ten zakup indywidualny w kwocie 49,99$ lub rodzinny za 79,99 USD otrzymamy pierwsze płatne DLC do New Horizons w zestawie!

 

Co sądzicie o wsparciu Nintendo dla Animal Crossing: New Horizons? Naszym zdaniem ekskluzywna produkcja na Nintendo Switch otrzyma nowe życie już 5 listopada!

 

Jeśli przegapiłeś prezentację Animal Crossing Direct, możesz ją sprawdzić w poniższym video:

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *