One Piece Odyssey Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

One Piece Odyssey przybywa wreszcie na Nintendo Switch. Premiera już latem!

Miłośnicy pirackich opowieści i dynamicznych RPG, zacznijcie odliczenie! Fani One…

15 kwietnia 2024

Miłośnicy pirackich opowieści i dynamicznych RPG, zacznijcie odliczenie! Fani One Piece na Switchu otrzymają nową porcję przygód, gdyż One Piece Odyssey ustala kurs na Nintendo Switch na 26 lipca tego roku.

 

 

Dotychczas gra cieszyła się uznaniem na PlayStation, Xbox i PC, gdzie zadebiutowała w styczniu poprzedniego roku. Twórcy gry obiecują, że wersja na konsolę od Nintendo dostarczy zupełnie nowych wrażeń. Oprócz pierwotnej zawartości zapewnione zostaną ekskluzywne dodatki: scenariusz „Reunion of Memories”, specjalne kostiumy oraz świeże stroje debiutujące odsłonie na Switcha.

Znamy już gry One Piece na konsolę Switch, które głównie koncentrowały się na akcji i dynamicznych walkach. One Piece Odyssey natomiast wprowadza graczy w świat klasycznych RPG z poruszającą historią napisaną przez twórcę mangi, Eiichiro Odę, oraz z całą gamą autentycznych przeciwników.

W grze śledzimy perypetie kapitana Luffy’ego i jego załogi na nieznanej wyspie Waford, gdzie zmagają się z konsekwencjami nieoczekiwanej burzy. Aby uciec, muszą odnaleźć siebie nawzajem, odzyskać swoje utracone moce oraz rozwiązać tajemnicze zagadki wyspy. Sterowanie różnymi postaciami z ich unikalnymi umiejętnościami to klucz do sukcesu zarówno w walce, jak i w eksploracji świata gry.

Nowatorski system Scramble Area Battles daje walce strategiczny wymiar, wymagając od graczy taktycznego zarządzania członkami drużyny podczas bitew rozgrywających się w różnych strefach areny.

Czy już nie możesz się doczekać, aby zanurzyć się w ten świat przy użyciu Twojego Switcha i wyruszyć na kolejną przygodę z Luffy’m i spółką? Podziel się swoimi oczekiwaniami w komentarzach poniżej!


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *