NewsRecenzja
NewsArtykuł

One Piece Pirate Warriors 4 – data premiery, rozdzielczość, kolekcjonerka

Szał na mangę oraz anime One Piece wciąż trwa. Seria…

1 grudnia 2019

Szał na mangę oraz anime One Piece wciąż trwa. Seria również wkroczyła na Nintendo Switch w 2018 roku z grą One Piece Pirate Warriors 3. Na czwartą część gry o podtytule Pirate Warriors przyjdzie nam poczekać do 27 marca 2020 roku. Dodatkowo gra otrzyma również edycję kolekcjonerską, której główną atrakcję będzie 30 centymetrowa diorama led. Figura przedstawia walkę Luffiego z Kaido.

 

 

Poznaliśmy również rozdzielczość w jakiej będzie działać gra. W trybie zadockowanym gra wyświetli obraz o jakości 900p, natomiast w trybie przenośnym będziemy oglądać obraz o jakości 540p. Warto też dodać, że tylko tryb zadockowany będzie wspierał tryb dla dwóch osób.

 

Oczywiście poza edycją kolekcjonerską oraz informacji dotyczącej rozdzielczości otrzymaliśmy również zwiastun gry. Ten przedstawia finałową walkę Whole Cake Island, gdzie Luffy używa trybu Snakemana na Katakurim. Wideo prezentuje również część arcu z Wano, na którym prawdopodobnie zakończy się fabuła gry.

 

 

 

 

Poznaliśmy również grafikę zdobiącą pudełko One Piece: Pirate Warriors 4. Ta również skupia się na konflikcie słomkowego kapelusza z jednym z groźniejszych imperatorów mórz! Jeżeli jesteście fanami marki, to nie powinniście przechodzić obok tego tytułu obojętnie. To samo tyczy się wielbicieli musou – seria Pirate Warriors nie raz udowodniła, że świetnie reprezentuje swój gatunek.

 


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *