NewsRecenzja
NewsArtykuł

Otrzymaliśmy pierwszy gameplay z The Sinking City na Nintendo Switch

Jak wiadomo, The Sinking City jest w drodze na Nintendo…

29 sierpnia 2019

Jak wiadomo, The Sinking City jest w drodze na Nintendo Switch, co ujawniono podczas pokazu Nintendo Direct na E3. Właśnie otrzymaliśmy  pierwszy gameplay od Frogwares dla tego tytułu na konsoli Nintendo.

 

Sinking City na Nintendo Switch to nie tylko standardowy port. Zespół pracował nad wieloma ulepszeniami i poprawkami w oparciu o opinie graczy. Trzeba przyznać, że wersja na hybrydową konsolę Nintendo prezentuje się naprawdę dobrze:

 

 

 

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zoptymalizować grę i upewnić się, że działa ona w stabilnych 30 klatkach”, powiedział Serge Chervonnyi, producent gier. „Ulepszyliśmy też nieco walkę, aby uzyskać większą wagę i wyczucie. Broń ma teraz nowe odgłosy  wystrzału, ulepszony odrzut i nowe efekty wizualne. Zrobiliśmy również wszystko, aby ulepszyć grę na podstawie opinii ludzi. Więc takie rzeczy jak zachowanie tłumu i sztuczna inteligencja pieszych został ulepszony wraz z dodatkowymi upiekszeniami poziomów i naprawionymi błędami.

 

Zespół dołożył również wszelkich starań, aby gra była dostępna w wielu językach z pełnym dubbingiem i tekstem w języku angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim.

 

Mamy dla Was dobrą informację, w The Sinking City otrzymamy również obsługę tekstu w języku polskim! Ten fakt na pewno przekona sporo osób do sprawdzenia tej produkcji.

 

Frogwares zapewnia, że już w przyszłym tygodniu otrzymamy oficjalną datę premiery wersji na Switcha, dodając, że odbędzie się ona „raczej wcześniej niż później”.

 

 

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *