Outer Wilds Archaeologist Edition Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Outer Wilds wreszcie zawita na Nintendo Switch

W trakcie dzisiejszej prezentacji Indie World, studio Anapurna ogłosiło, że…

14 listopada 2023

W trakcie dzisiejszej prezentacji Indie World, studio Anapurna ogłosiło, że bardzo ceniona gra Outer Wilds zadebiutuje na Nintendo Switch już 7 grudnia 2023 r. Przygotowano również specjalne wydanie zatytułowane Outer Wilds Archaeologist Edition, które oprócz podstawowej wersji gry, zawierać będzie również dodatek Echoes of the Eye. Dodatkowo w 2024 roku zostanie wydana wersja pudełkowa tej produkcji.

Outer Wilds to niesamowicie intrygująca gra, której akcja umieszcza nas w kosmicznym labiryncie. Gra oferuje unikalne pojęcie pętli czasowej, dzięki czemu możemy eksplorować różne planety i odkrywać tajemnice wszechświata. Ta produkcja wciągnie nas w świat zagadek, zapewniając niezapomniane wrażenia.

Warto dodać, że Outer Wilds Archaeologist Edition jest już dostępna do zamówienia w sklepie Nintendo eShop za 105,99 zł, a osoby, które dokonają pre-orderu, otrzymają bonusową zawartość, w tym cyfrowy artbook oraz ścieżkę dźwiękową gry. Decyzja o wycenie gry na taką kwotę może być wynikiem wliczenia do ceny dodatku Echoes of the Eye, który także będzie dostępny od premiery gry na Switchu.

Osoby zainteresowane mogą zobaczyć najnowszy zwiastun zaprezentowany przez wydawcę podczas dzisiejszego wydarzenia. Czy Wy również czekacie na debiut Outer Wilds na Switchu? Dajcie nam znać w komentarzach!

 


Redaktor

Donat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *