Overwatch Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Overwatch potwierdzone przez Kotaku! Trafi na Nintendo Switch już w przyszłym miesiącu

AKTUALIZACJA 00:59   Podczas dzisiejszego Nintendo Direct ten wielki hit…

4 września 2019

AKTUALIZACJA 00:59

 

Podczas dzisiejszego Nintendo Direct ten wielki hit od Blizzard został oficjalnie potwierdzony podczas pierwszej prezentacji. Overwatch trafi w ręce wszystkich Switch graczy już 15 października!

 


 

To już pewne, Overwatch trafi na Nintendo Switch! Ten przebojowy tytuł Blizzarda zostanie ogłoszone dzisiaj podczas Nintendo Direct i ma zostać wydany już w październiku. Informacja pochodzi z portalu Kotaku, który potwierdził jego autentyczność za pomocą dwóch własnych źródeł.

 

W zeszłym miesiącu Amazon przypadkowo wrzucił do swojej oferty oficjalny case z motywem Overwatch dla Nintendo Switch, a dziś europejski wyciek detaliczny na ResetEra wskazuje datę premiery tego portu na 18 października (prawdopodobnie tytuł zostanie wydany 15 października w Ameryce Północnej).

 

Teraz, gdy Nintendo potwierdziło, że Direct odbędzie się w środę, wydaje się bezpiecznym założeniem, że podczas tej prezentacji usłyszymy oficjalne potwierdzenie. Nintendo poinformowało, że Direct skupi się na grach wydanych w 2019 roku, co jest zgodne z przewidywaną datą premiery Overwatch na Switchu.

 

Dobra, Overwatch jest niemal przyklepany. Czy dzisiejsza prezentacja Nintendo Direct przyniesie nam kolejne, ciekawe zapowiedzi nowych produkcji dla Switcha? Przekonamy się o tym już od polnocy!

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *