Pac Man 99
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Pac-Man 99 to Battle Royale, który już jutro ukaże się dla posiadaczy Nintendo Switch Online

Nintendo właśnie ogłosiło grę Pac-Man 99, nowy tytuł Battle Royale…

7 kwietnia 2021

Nintendo właśnie ogłosiło grę Pac-Man 99, nowy tytuł Battle Royale dla wielu graczy, który zostanie dołączony jako darmowa już jutro – 8 kwietnia dla usługi Nintendo Switch Online.

 

 

Pac-Man 99 to nowa darmowa gra multiplayer online, która pozwoli pozwala 99 graczom konkurować o bycie ostatnim graczem pozostałym na placu boju. Battle Royale z kultowym pożeraczem kulek – Pac Manem wydaje się działać na tym samym silniku co Tetris 99 oraz dopiero co usunięte z eShopu Mario Bros. 35. Tym samym jest to kolejna produkcja dla Nintendo Switch bazująca na jednej z najbardziej kultowych gier.

Mechanika gry nie uległa większym zmianom, ponownie musisz przedzierać się przez znane labirynty, pochłaniać kulki i unikać goniących Pac Mana duszków. Główną nowością jest jednak to, że o zwycięstwo walczysz z 98 prawdziwymi graczami na raz! Zjadanie kulek oraz duchów pozwoli Ci podłożyć kłodę przeciwnikom, jednak oni mają w planie zrobić dokładnie to samo. Kluczem do zwycięstwa w Pac-Man 99 jest wykorzystanie umiejętności Sleeping Ghosts. Gracz otrzyma również  cztery ulepszenia – Stronger, Speed, Standard, and Train – oraz cztery opcje celowania – Knockout, Hunter, Counter, and Random.

 

Wariacja Pac Mana i Battle Royale będzie dostępna wyłącznie na Switcha. Jednak aby móc cieszyć się z zabawy w Pac-Man 99 musisz być aktywnym subskrybentem usługi Nintendo Switch Online. Big N ogłosiło również płatną zawartość DLC, do której gracze będą mieli dostęp w momencie premiery. Do zakupu dostępne będą różne znane motywy z wcześniejszych gier z serii w cenie 2$ za sztukę. Dostęp do trybów offline kosztować będzje 14.99$. Z kolei pakiet „Deluxe Pack” został wyceniony na 29,99 dolarów i będzie zawierał wszystkie dodatki w jednym zestawie.

 

Wypuszczenie w pierwszym tygodniu kwietnia nowego battle royale Pac-Man 99 wygląda jak rekompensata ze strony Nintendo za usunięcie bardzo popularnego Mario Bros. 35, co spotkało się z ogromnym niezadowoleniem ze strony graczy. Zainteresowani będą mogli przetestować Pac-Man 99 już jutro od godziny 3:00 w nocy.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *