Nintendo Switch Update 9.2.0
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Patent Nintendo przedstawia nowe Joy-Cony – Switch Pro na horyzoncie?

Internet uwielbia huczeć od plotek i segment branży growej nie…

7 września 2020

Internet uwielbia huczeć od plotek i segment branży growej nie jest wyjątkiem. Z wytęsknieniem czekamy na oficjalne ogłoszenie nowej odsłony Nintendo Switch, ale musimy uzbroić się w cierpliwość, gdyż japoński koncern na razie nie zdradził informacji na temat rewizji konsoli. Na ten moment możemy posiłkować się tylko i wyłącznie przeciekami oraz plotkami.

 

 

Teraz możemy zapoznać się z nowym patentem Nintendo zapowiadającym odświeżone Joy-Cony, które mają być samodzielnymi kontrolerami. Wszystkie przyciski znajdują się na dobrze znanych pozycjach, lecz zniknęły przyciski funkcyjne + i -, które wskazują również, czy dany Joy-Con pasuje do lewej lub prawej strony konsoli w trybie handheld. Zniknęły również szyny pozwalające połączyć poszczególne elementy konsoli w jedną całość w trybie przenośnym.

 

Spekuluje się, że mogą być to kontrolery dla Switcha Pro, który w tym przypadku miałby skupić się tylko na rozgrywce przy telewizorze, a tryb handheldowy miałby zostać zlikwidowany. Taki obrót spraw nie byłby zaskoczeniem, gdyż Switch Lite skupił się tylko na grze w trybie przenośnym.

 

 


Redaktor

Łukasz Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *