Persona 5 Scramble Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Persona 5 Scramble na nowych materiałach. Dwu-godzinna transmisja oraz Joker trailer

Atlus coraz bardziej angażuje się w promocje nadchodzącej Persona 5…

5 listopada 2019

Atlus coraz bardziej angażuje się w promocje nadchodzącej Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers. Dopiero co wczoraj odbył się blisko 2 godziny live stream, a dziś ponownie jesteśmy atakowani nowym video przedstawiającym głównego bohatera Joker.

 

 

Ten materiał jest swoistym wprowadzeniem postaci Jokera, prezentując krótkie fragmenty rozgrywki, walki oraz oferowanej w grze historii.

 

O wiele więcej informacji można uzyskać oglądając wczorajszą transmisję Persona 5 Scramble. Oczywiście do pełni szczęścia brakuje nam znajomość języka japońskiego, ponieważ w całym stream’ie nie użyto innego języka.

 

Wszystko wygląda nadzwyczaj dobrze, podczas transmisji z rozgrywki nie zauważyliśmy żadnych chrupnięc, czy gubienia klatek. Nawet gdy Joker był otoczony przez dziesiątki wrogów!

Podczas przekazu zaprezentowane zostały dwie zupełnie nowe postacie Sophia i Zenkichi i obie będą się wyróżniać w głównej historii tej produkcji. Transmisja na żywo potwierdziła również, że produkcja Persona 5 Scramble został ukończona w około 90%. Także Atlus bez większych problemów powinien być gotowy na japońską premierę zaplanowaną na luty 2020.

 

Cały czas nie wiadomo kiedy Persona 5 Scramble zawita do Europy, choć przewiduje się że nastąpi to najszybciej w okolicach połowy przyszłego roku.

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *