Super Mario 3D World + Bowser Fury
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Pierwsze spojrzenie na Bowser’s Fury. Zupełnie nowy dodatek do Super Mario 3D World zaskakuje!

Nowy zwiastun Super Mario 3D World + Bowser’s Fury jest…

12 stycznia 2021

Nowy zwiastun Super Mario 3D World + Bowser’s Fury jest już dostępny na YouTube i koncentruje się on głównie na nowej zawartości dodanej do odświeżonej wersji gry platformowej pierwotnie wydanej na Wii U. Dzięki temu w końcu mamy prawdziwe spojrzenie na dodatek Bowser’s Fury.

 

 

Przez 35 lat historii Super Mario Bros. Mario wykorzystywał ulepszenia, aby zmieniać siebie niezliczoną ilość razy, od Fire Mario, przez Tanooki Mario, po Bee Mario i nie tylko. Ale w końcu nadeszła chwila, w której Mario przybiera przerażającą nową kocią postać. Będzie potrzebował wszelkiej możliwej pomocy, odkąd Bowser stał się gigantyczny i stracił wszelką kontrolę!

 

Bowser’s Fury wygląda na ogromny dodatek, gdzie Mario współpracuje z Bowserem Jr, który otrzymał pędzel podobny do tego z Super Mario Sunshine pozwalający na pozwalający malować i tworzyć różne przedmioty. Dwoje wrogów łączą siły aby pokonać Bowsera, który stał się gigantyczny i stracił wszelaką kontrolę nad sobą. Zwiastun  chwilowo prezentuje również gigantyczną wersję wzmocnienia Bell,  które zmienia naszego bohatera w gigantyczną wersję Cat Mario. Wszystko aby stawić czoła gigantycznemu Bowserowi. Zwróciliśmy jeszcze uwagę na szalejącą sztormy i wichury, oraz ostro pogrywającą muzykę metalową. Jest to coś zupełnie nowego w serii Mario.

 

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury zadebiutuje na Nintendo Switch 12 lutego. Tego samego dnia ukaże się nowa wersja kolorystyczne Nintendo Switch – Mario Red & Blue Edition!

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *