Pikmin 3 Deluxe Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Pikmin 3 Deluxe zapowiedziany na Nintendo Switch. Premiera w październiku!

Nintendo zrobiło to znowu! W sieci krążyło sporo plotek na…

5 sierpnia 2020

Nintendo zrobiło to znowu! W sieci krążyło sporo plotek na ten temat, jednak nie miały one oficjalnego potwierdzenia, aż do dziś. Pikmin 3 Deluxe, ulepszona i rozbudowana wersja jednej z najlepszych gier dla Wii U już w październiku trafi na Nintendo Switch. Zapowiedz niespodzianka, to zupełnie nowy sposób informowania graczy o nowym tytule na Switcha z którym nie spotykamy się po raz pierwszy. Podobnie zostało to „rozegrane” przy zapowiedzi Paper Mario: The Origami King, a w tweecie. Zaskakujcie nas częściej!

 

 

Pikmin 3 został pierwotnie wydany na Wii U w 2013 roku. Wersja deluxe dodaje tryb kooperacji dla całego trybu fabularnego i nowe misje poboczne, w które można również grać ze znajomym. Ponadto w pakiet wejdą także wszystkie DLC wydane dla Pikmin 3, wliczając w to dodatkowe etapy, z nowymi bitwami, skarbami i łamigłówkami. Dodatki na zaktualizowanej stronie internetowej informują, że Pikmin 3 Deluxe otrzyma „nowe opcje trudności, namierzanie celu i opcjonalne wskazówki”, które „pozwolą Ci grać i uczyć się na swój sposób”. Do gry dodano również nową Piklopedię, która daje lepszy wgląd w stworzenia, które napotkasz w trakcie kampanii.

 

Krótki zwiastun wersji na Switcha potwierdza, że ​​wersja Deluxe wygląda trochę lepiej niż wersja na Wii U, ale nie pokazuje zbyt wiele funkcjonalności Switcha. Biorąc pod uwagę obsługę sterowania ruchem w poprzednich odsłonach, sterowanie Joy-Con do kierowania Pikminem wydaje się być tym na co czekają gracze, więc miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy jak Nintendo ma zamiar wprowadzić tę funkcję.

 

Raport na początku tego roku słusznie sugerował, że Pikmin 3 Deluxe ma zostać ogłoszony w nadchodzących miesiącach. W tych raportachodnotowano również, że na pewnym etapie w tym roku pojawią się również wspomniane wcześniej remastery z okazji 35-lecia Super Mario.

 

Chociaż Pikmin 3 Deluxe jest w dużej mierze portem hitu dla Wii U, Nintendo nadal planuje sprzedać tę grę za standardowe kwocie 60 euro, za ile sprzedaje inne nowe tytuły na Nintendo Switch. Gracze mogą teraz zamówić grę w przedsprzedaży, aby otrzymać ją w dzień premiery ustalony na 30 października.

 

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *