Pillars-of-Eternity-II-Deadfire-Ultimate-Edition-Nintendo-Switch

Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition „wkrótce” trafi na Nintendo Switch!

Wydawca Versus Evil ogłosił wydanie Pillars of Eternity II: Deadfire…

20 sierpnia 2019

Wydawca Versus Evil ogłosił wydanie Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition na Nintendo Switch. Edycja Ultimate zawierać będzie wszystkie najważniejsze aktualizacje i DLC, które zostały dodane do gry od momentu premiery na PC w 2018 roku.

 

Po niedawnej premierze Pillars of Eternity można było się domyślać, że druga część z serii również zawita na Switcha. Data premiery drugiej części PoE to na chwilę obecną „coming soon”, tak więc gra może zawitać na Nintendo Switch w niedługim czasie. Wydawca wraz z zapowiedzią opublikował krótki trailer dla wersji na konsole:

 

 

Versus Evil w informacji prasowej zawarł kluczowe cechy Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition:

 

  • Beast of Winter DLC – słuchaj wezwania Vatnira, kapłana boga śmierci, aby powstrzymać falę zniszczenia, która napływa na żywych.
  • The Forgotten Sanctum DLC – przebij się przez trzewia mściwego, śpiącego boga.
  • Seeker, Slayer, Survivor DLC – triumfuj lub zgiń w Tygle Kazuwari, gdzie królują tylko potężni.
  • Play in either Turn-Based Mode or Classic Real-Time with Pause: zanurz się w głębsze wrażenia z gry RPG dla jednego gracza — teraz zarówno w klasycznym czasie rzeczywistym z pauzą, jak i nową walką turową, Deadfire opiera się na klasycznej rozgrywce bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Rozgrywka na ponad 100 godzin
  • Play however you want: Szczegółowa kreator tworzenia postaci i ponad 1000 klas permutacji daje Ci swobodę bycia kimkolwiek chcesz.
  • Gather your party: Zbuduj drużynę i dostosuj towarzyszy, by dołączyli do ciebie w twojej misji. Przydziel do każdej z nich wiele klas i umiejętności. Zobacz, jak rozwijają się ich osobiste relacje, reakcje na wybór gracza i interakcje.

 

 


Redaktor

Donson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *