Platinum Games 4
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Platinum Games uruchomiło zagadkową stronę „Platinum4”. Twórcy Bayonetta i Astral Chain szykują coś dużego ?

Platinum Games uruchomiło nową, tajemniczą stronę internetową zatytułowaną „Platinum 4”….

3 lutego 2020

Platinum Games uruchomiło nową, tajemniczą stronę internetową zatytułowaną „Platinum 4”. W tej chwili nie ma wiele do zobaczenia na stronie, poza wielką „4” na szarym tle, tekstem „Platinum4 site is now open” i dzisiejszą datą.

 

 

Co oznacza zagadkowa czwórka, zastanawiają się fani na gier od Platinum Games na całym świecie. Większość graczy czeka na oficjalne ogłoszenie Wonderful 101, które ma zostać sfinansowane za pośrednictwem portalu crowdfundingowego Kickstarter. Jednak liczba 4 kompletnie w żaden nie łączy z planowanym portem tej produkcji, więc zakładamy, że strona z teaserami jest przeznaczona na coś innego. Chronologicznie zagadkowa czwóreczka pasowała by najbardziej do Bayonetta 4, jednak niemożliwym jest zapowiedzenie kolejnej części serii, mając na uwadze nie wydanie jeszcze trzeciej części.

 

Platinum Games może także szykować się do ogłoszenia czterech tytułów za jednym zamachem? Aby się dowiedzieć co twórcy takich serii jak Bayonetta, Nier, czy Astral Chain ukrywają za niewiadomym symbolem musimy uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Może za 4 dni otrzymamy odpowiedz…

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *