Dragon Ball Z Kakarot Nintendo Switch
NewsRecenzja
NewsArtykuł

Plotka: Dragon Ball Z Kakarot i kolejne gry z serii Dark Souls pojawią się na Nintendo Switch ?!

Bandai Namco może wkrótce ogłosić wydanie Dragon Ball Z: Kakarot…

13 kwietnia 2021

Bandai Namco może wkrótce ogłosić wydanie Dragon Ball Z: Kakarot na Nintendo Switch. Według LeakyPandy, zarówno RPG akcji stworzony przez Cyberconnect, jak i kilka innych gier może ukazać się na Switcha.

 

Pierwszą grą wspomnianą przez LeakyPandy jest Dragon Ball Z Kakarot, która ma zostać „kiedyś” wprowadzona na Nintendo Switch. Jest to kolejna już plotka odnośnie tego portu, po umieszczeniu logo konsoli Nintendo Switch w trailerze trzeciego DLC do Dragon Ball Z Kakarot: Trunks: The Warrior of Hope. Co prawda Bandai Namco usunęło video natychmiast, a wydawca gry twierdził, że to tylko błąd. Trzeba pamiętać o tym, że dotychczas każda gra z serii Dragon Ball trafiała wcześniej, czy później na Switcha. DBZ: Kakarot działa na tym samym silniku co Dragon Ball FighterZ i twórcy bez większych ograniczeń wprowadzili ten tytuł na NS.

LeakyPandy w swoim tweecie wspomina również o Tales of Ariase, Tales of Destiny oraz Gundam Breaker 4. Ostatnią ciekawostką, jest wzmianka o planowanym poszerzeniu marki Dark Souls na Nintendo Switch. Dotychczas wyłącznie Dark Souls Remastered ukazało się na hybrydowej konsoli Nintendo. W kolejce czekają DS II&III, które mogą wkrótce powiększyć bibliotekę gier na Nintendo Switch.

 

Mamy nadzieję, że Bandai Namco wkrótce potwierdzi powyższe doniesienia. Chciałbyś zobaczyć kolejne gry z serii Dark Souls oraz DBZ Kakarot na Nintendo Switch ?

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *