NewsRecenzja
NewsArtykuł

[PLOTKA] Kolejne doniesienia o Wiedźminie 3 na Switcha, tym razem plotki pochodzą z Azji!

Plotki o rzekomym przeniesieniu rodzimego Wiedźmina 3 na Nintendo Switch…

28 maja 2019

Plotki o rzekomym przeniesieniu rodzimego Wiedźmina 3 na Nintendo Switch krążą w sieci już od wielu miesięcy. Żadna z nich jeszcze się nie potwierdziła – może zmieni się to w przypadku plotki, która pochodzi z Azji, a konkretniej z Chin. Na portalu Weibo możemy znaleźć takie ogłoszenie:

 

 

[Uwaga! Wiedźmin 3 Edycja Gry Roku nadejdzie na Nintendo Switch we wrześniu.] Według sprawdzonego źródła od dystrybutora, WWiedźmin 3 Edycja Gry Roku nadejdzie na Nintendo Switch we wrześniu. Chińska lokalizacja będzie ekskluzywna dla wersji Azjatyckich.

 

Na portalu RestEra użytkownik znany pod nickiem „Jim_Cacher” znalazł nawet oferty sprzedaży Wiedźmina 3 na Nintendo Switch. Oferty pochodzą ze sklepu TaoBao.com, który jest częścią grupy Alibaba. Podobno niektóre z nich pochodzą od dużych, sprawdzonych i liczących się na Taobao sprzedawcach, co ma podkreślić autentyczność ofert.

 

 

Jak widać sprzedawcy pokazali cenę 368 chińskich Juanów (około 200 zł) oraz okładkę gry, która informuje o edycji GOTY.

 

Co o tym myślicie, kolejne zwykłe plotki poparte fałszywymi informacjami, czy może jednak powinniśmy szykować się na Wiedźmina podczas pokazu na E3?


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *