Nintendo Direct Marzec 2020
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Plotka: Nowe Nintendo Direct odbędzie się w lipcu?!

Jeśli wierzyć plotkom,  wydarzenie Nintendo Direct prezentujące nowe produkcje na…

5 lipca 2020

Jeśli wierzyć plotkom,  wydarzenie Nintendo Direct prezentujące nowe produkcje na Nintendo Switch ma odbyć się w lipcu.

 

Plotka pochodzi od użytkownika KeliosFR na Twiterze. Informator ten jest znany z wycieku Nintendo Direct Mini z 26 marca już w połowie lutego. Tym razem KeliosFR odpowiedział na harmonogram nadchodzących lipcowych wydarzeń od Jeffa Grubba (który również słynie z wiarygodnych informacji), mówiąc: „Zapomniałeś Nintendo Direct (w lipcu) :3″

 

Byłoby to szczególnie dużą niespodzianką, ponieważ prezes Nintendo Shuntaro Furukawa powiedział kilka dni temu, że Nintendo będzie ponownie rozważało kontynuację prezentacji Directs. W szczególności Furukawa powiedział: „czasy się zmieniają, podobnie jak najskuteczniejszy sposób promocji produktów”.

 

Z drugiej strony wiadome jest, że Nintendo, jak co roku, przygotowywało prezentację Direct, którą miało zaprezentować w czerwcu podczas anulowanych targów E3. Premiera wydarzenia w lipcu dałaby firmie z Kioto jeden miesiąc więcej na dopracowanie całej prezentacji. Wcześniejsza praca nad pokazem nowych gier w drugim kwartale roku była bardzo utrudniona poprzez panującą na świecie pandemię koronawirusa.

 

Ostatnia pełnoprawna prezentacja Nintendo Direct odbyła się 4 września zeszłego roku, czyli już 10 miesięcy temu. W międzyczasie otrzymaliśmy wersję mini tego wydarzenia w marcu tego roku. Lipiec to naprawdę dobry moment, by zaprezentować nam wszystkim nowe tytuły, które w najbliższym czasie zawitają na konsolę Nintendo Switch. Pozwoliłoby to również uspokoić część graczy, którzy coraz bardziej zaczynają domagać się nowej prezentacji planów firmy na kolejne miesiące. Aktualnie jedynym wielkim tytułem od Nintendo z potwierdzoną datą premiery jest Paper Mario: The Origami King, z datą wydania ustaloną na 17 lipca.

 

 


Redaktor

Donat "Donson" Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *