Zelda Twilight Princess Wind Waker Nintendo Switch
Hero NewsRecenzja
Hero NewsArtykuł

Plotka: Remastery Zelda: Wind Waker, Twilight Princess i Metroid Prime trafią na Nintendo Switch pod koniec roku

Plotki o portach The Legend of Zelda: Wind Waker i…

4 maja 2022

Plotki o portach The Legend of Zelda: Wind Waker i Twilight Princess na Nintendo Switch powracają. Znany dziennikarz i leaker – Jeff Grubb wspomina o nich w swoim podkaście, wskazując na coroczne wydania gier z serii Zelda na Nintendo Switch, aby poprzeć swoją teorię.  Wspomina on także o remasterze Metroid Prime, a wszystko to miałoby ukazać się na Switchu jeszcze w tym roku.

 

Przemawiając w swoim podcaście, specjalista z branży i redaktor Venture Beat, Jeff Grubb, wierzy, że Nintendo w końcu wyda w październiku na Nintendo Switch porty The Legend of Zelda: The Wind Waker HD i The Legend of Zelda: Twilight Princess HD. Grubb zwraca uwagę na fakt, że Nintendo co roku wypuszczało grę Zelda na Switcha od momentu powstania konsoli. Breath of the Wild (2017), Hyrule Warriors: Definitive Edition (2018), Link’s Awakening (2019), Hyrule Warriors: Age of Calamity (2020) i Skyward Sword HD (2021). Kontynuacja BOTW 2 miała ukazać się w okresie świątecznym 2022, jednak jak dobrze wiemy premiera została przesunięta na przyszły rok. Porty Twilight Princess i  Wind Waker z Wii U miałyby wypełnić „Zelda lukę” w harmonogramie firmy.

 

Chcą mieć coś Zelda każdego roku, trzymali się tego, dlaczego nie wydadzą tego (Wind Waker HD i Twilight Princess HD) po prostu w tym roku, a jeśli tego nie wydadzą lub czegoś innego z  Zelda w tym roku zamiast Breath of the Wild 2, to po prostu tego nie zrozumiem.

Myślę, że te gry, chociaż były żartem w video Mega64, wierzę, że faktycznie wyjdą w październiku. Myślę, że otrzymamy to w październiku, myślę, że dostaniemy remaster Metroid Prime w listopadzie i myślę, że otrzymamy Advance Wars 1 + 2 w grudniu. Przypuszczałem, że Zeldy mogą wyjść we wrześniu, ale we wrześniu mają już kilka gier, więc październik nadal brzmi dla mnie dobrze.

 

Data premiery The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 przypada dopiero na wiosnę 2023 roku, więc w Nintendo byłoby to sensowne, aby wydać Wind Waker HD i Twilight Princess HD , w celu zwiększenia zainteresowania nadchodzącym sequelen. Możliwe, że Nintendo wyda Zelda: Wind Waker i Twilight Princess w dwupaku, o czym kilkukrotnie już słyszeliśmy.

 

Plotki o remasterze/remasterach gier Metroid Prime na Nintendo Switch również nie są niczym nowym. I fani nadal na to czekają. Taki ruch miałby pomóc Nintendo przy reklamie Metroid Prime 4, które nadal jest tworzone przez Retro Studio.

 


Redaktor

Donat Gronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *