NewsRecenzja
NewsArtykuł

[PLOTKA] Best Buy’s rejestruje Persone 5, Trylogię Metroida i Link to the Past

W ostatnim czasie pojawiało się naprawdę sporo plotek dotyczących konwersji…

3 kwietnia 2019

W ostatnim czasie pojawiało się naprawdę sporo plotek dotyczących konwersji Persony 5 oraz Trylogii Metroid Prime na Nintendo Switch. Niestety większość z nich opierało się co najwyżej na domysłach. Jednak warto też wspomnieć, że Atlus – twórcy Persony – w jednej ze swoich ankiet zapytali nas czy chcielibyśmy zobaczyć port Persony 5 na Switch’u.

 

Tym razem użytkownik Reddita Groo0731 udostępnił kilka zdjęć przedstawiających wewnętrzny system sklepu Best Buy’s. Możemy tam znaleźć informacje dotyczące Persony 5 na Nintendo Switch.

 

Oczywiście ciężko nam zweryfikować czy zdjęcia są prawdziwe. Być może i tym razem ktoś próbuje oszukać fanów i zdobyć swoje pięć minut wypuszczając fałszywe informacje. Kolejną kwestią jest to, czy informacja w systemie Best Buy’s to błąd pracowniczy. Gdyby jednak informacje były prawdziwe, to wychodzi na to, że Personę na zachodzie wyda samo Nintendo.

 

Podobna sytuacja jest z Metroid Prime Trilogy. O tym tytule również krążyło wiele plotek, a samo Nintendo nie raz pokazało nam, że lubi przenosić swoje gry z poprzednich platform na Nintendo Switch. Co ciekawe podobna sytuacja spotkała też The Legend of Zelda: Link to the Past, które wyszło pierwotnie na SNESa.

 

Myślicie, że Nintendo planuje kolejne zapowiedzi w najbliższym czasie, czy może informacje o tych grach zobaczymy dopiero na E3? Może jednak powinniśmy ostudzić emocje i wziąć pod uwagę, że powyższe zdjecia są fałszywe.


Redaktor

Ruqer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *